by admin

Innowacyjne Elewacje Sp. z o.o. – innowacyjność, nowoczesne technologie, wysoka jakość, niezrównana estetyka!. Producent paneli Thermolam.

Mamy doświadczenie na rynku izolacji termicznych od roku 2009.
Swoje działania koncentrujemy na kluczowych segmentach dla rynku izolacji:

  • budownictwie mieszkaniowym
  • budownictwie przemysłowym
  • budownictwie obiektów sportowych
  • budownictwie hal i obiektów użyteczności publicznej
thermolam_2

Zalety panelu Thermolam

energooszczędny

wiecznotrwały

cienki

lekki

elegancki

łatwy w montażu

Technologiczny sukces firmy Innowacyjne Elewacje Sp. z o.o to panele elewacyjne niewentylowane – to oznacza ciągłość izolacji, brak mostków termicznych, cieńsza ściana przy polepszeniu izolacyjności.

Technologia Thermolam to innowacyjna metoda produkcji nowego typu paneli termoizolacyjnych do pokrywania fasad budynków. Rozwiązanie to pozwala na unikatowe na rynku połączenie płyt ceramicznych oraz materiału izolacyjnego o wyróżniających się walorach cieplnych, eksploatacyjnych, montażowych i estetycznych. System Thermolam to rozwiązania łączące zalety wszystkich stosowanych dotychczas technik ocieplania elewacji budynków.

Thermolam to nie tylko materiał budowlany. To kompletny system doskonały do pokrywania wszelkiego typu utrudnień architektonicznych. Podejmujemy się realizacji standardowych i nietypowych zleceń naszych klientów związanych z izolacją termiczną. Realizujemy je, wykorzystując innowacyjne rozwiązania techniczne, opierając się na wysokiej jakości i nowoczesnych standardach technologicznych.

Posiadamy własne zaplecze badawcze. Rozwojem każdego z produktów i zapewnieniem jakości zajmują się nasi doświadczeni specjaliści. Praca Działu Badawczo–Rozwojowego to jedna z podstaw każdej innowacyjnej firmy technologicznej.

Jednym z celów naszej działalności jest ochrona środowiska. Najlepszym i jednocześnie najtrwalszym sposobem ograniczenia strat energii cieplnej, emisji gazów cieplarnianych jest modernizacja przestarzałych i niskich jakościowo izolacji termicznych. Zastąpienie ich wysokiej jakości izolacją termiczną jest szczególnie ważne w czasie walki z „efektem cieplarnianym” i emisją CO2 do atmosfery.

Oferty i zamówienia

Innowacyjne Elewacje Sp. z o.o.
ul. Poznańska 129/133, bud. C
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel.  +48 530 240 824, +48 734 477 066
+48 608 094 030 (for English speakers)
e-mail: info@thermolam.eu
NIP: 118-213-64-89
REGON: 366365844
KRS: 0000659096

Zakład produkcyjny

Innowacyjne Elewacje Sp. z o.o.
ul. Poznańska 129/133, bud. C
05-850 Ożarów Mazowiecki
tel.  +48 576 960 460

e-mail: info@thermolam.eu

Facebook: Innowacyjne Elewacje

innowacyjne_elewacje_logo_

© 2022